Požeminiai atliekų konteineriai. Klasikiniai variantai

Mūsų siūlomi požeminiai atliekų konteineriai atitinka  visus tokiems gaminiams keliamus reikalavimus. Požeminiai konteineriai yra gaminami pagal  galiojančių valdymo sistemų gamybos kriterijus ISO 9001 ir ISO 14001, bei yra sertifikuoti EN 13071-1:2008+AC:2010; EN 13071-2+A1:2013-12;EN 13071-3:2011 .

Galime pasiūlyti  3m3 4m3 ir 5 m3 požeminius konteinerius.  Konteinerio antžeminė dalis gali būti įvairaus dizaino, bei skirtingomis šiukšlių išmetimo angomis, pagal šiukšlių rūšį, dizainą ir pan.  Galimi dvigubi konteineriai skirtingoms šiukšlių rūšims.

Požeminiai konteineriai galimi su visais pagrindiniais galimais šiukšlių  talpos pakėlimo bei šalinimo mechanizmais(kinshofer, dvigubas kablys, trigubas kablys )

Antžeminė platforma, tai dalis ant kurios gali vaikščioti žmogus, prieiti prie išmetimo angos ir išmesti šiūkšles, standartiškai yra dviejų rūšių. Metalinė su galimybe dėti trinkeles , ar kitą medžiagą ir kita ,  dažniausiai naudojama versija, tai metalinė - rifliuota ir cinkuota platforma.

Požeminiai konteineriai turi apsauga nuo įkritimo į betoninę šachtą konteinerį pakėlus . Požeminiai konteineriai gali būti montuojami su  integruota elektronine sistema, kuri kaups informaciją apie šiukšlių lygį, gedimus, bei bus galimybė reguliuoti naudotoju skaičių.  

Konteinerių vidinės talpos yra gaminamos iš cinkuoto plieno, kas garantuoja tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

 

Produkto užsakymo žingsniai

Išsirinkite produktą

(pavadinimas/modelis/nr)

Parašykite mums kas Jus domina

(kaina, kiekis, spalva ir t.t) - info@deliuksta.lt

Mes pateiksime pasiūlymą Jums el.paštu

Atsiųsime pasiūlymą pritaikytą Jums.

Pateikto pasiūlymo patvirtinimas

Pasitvirtiname pasiulymą ir pradedame ruošti produktus

Užsakymo apmokėjimas/atsiemimas

Visą reikiamą informaciją pateiksime pasiūlymo metu (el.paštu)

Dalintis Tweet