Pusiau požeminiai atliekų konteineriai

Mūsų siūlomi pusiau požeminiai konteineriai yra puikus kainos ir kokybės derinys.  Konteineriai gaminami pagal visus standartas keliamus tokio tipo gaminiams.

Pusiau požeminė atliekų surinkimo sistema (pusiau požeminiai konteineriai) – tai efektyvus ir praktiškas atliekų surinkimo ir laikino saugojimo sprendimas gyvenamuosiuose ir komerciniuose objektuose, atliekų surinkimo punktuose, parkuose, miesto aikštėse, uostuose, iškylų vietose, viešbučiuose, sporto salėse ir kitose viešosios erdvės zonuose kur reikalingas šiukšlių konteineris. Šio tipo pusiau požeminiai konteineriai žemėje įrengiami vertikaliai, kur tik apie 40% konteinerio lieka yra virš žemės lygio.


Didelio tūrio (iki 5 m3)  pusiau požeminis atliekų konteineris užtikrina konteinerių ištuštinimo dažnio sumažėnima ir pašalina perpildytų šiukšliadėžių problemas. Viena 5 m3talpa yra beveik 6 kartus didesnė nei didžiausios rinkoje esančios šiukšliadėžės su ratukais.

Atliekos (ypač mišrios atliekos), dedamos į pusiau požeminius konteinerius, yra sutankinamos,( spaudžiamos) gravitacijos, todėl kiekvienoje talpoje išmetamų atliekų kiekis padidėja apie 20%. 

Pusiau požeminių konteinerių giluminio atliekų surinkimo sistema palaiko atliekų surinkimo vietą švarią, apsaugo nuo perpildymo ir siūlo veiksmingą sprendimą tradiciniuose konteineriuose paplitusioms kvapų problemoms spręsti. Žemės vėsa padeda sulėtinti bakterijų vystymąsi ir sumažinti kvapų išsiskyrimą šiltu oru. Seniausios atliekos, kuriose bus daugiausiai mikrobinės veiklos, bus konteinerio apačioje,  kur yra šaltesnė zona.

Mūsų pusiau požeminių konteinerių  aerodinaminė forma sukuria žemo vėjo profilį ir neleidžia mažam dangčiui atsidaryti esant stipriam vėjui.  Grąžinimo mechanizmas automatiškai uždaro mažą  šiukšliadėžės dangtelį po naudojimo.
Pusiau požeminių atliekų surinkimo konteinerių aikštelėje nebus paukščių, žiurkių ir kitų gyvūnų, todėl pagerės higiena ir   bendra šiukšlių aikštelių aplinka.

Mūsų siūlomi pusiau požeminiai konteineriai yra  gaminami iš vientiso plastiko profilio, todėl nereikia brangios dekoratyvinės dangos. Tačiau eant kliento pageidavimui  konteineris taip pat gali būti dekoruotas medžio , kompozito lentelėmis , ar aliuminio apdaila. 

Išmetimo angos dydis ir forma gali skirtis priklausomai nuo atliekų  rūšies ir specifinių klientų reikalavimų. Visos išmetimo angos turi paukštėjima ( bortą) neleidžiantį lietaus vandeniui patekti į konteinerį. Pagal kliento poreikius, giluminio atliekų surinkimo sistemos, ar kai kurių jos dalių (pvz., mažo dangtelio) spalva gali būti pakeista.

Atliekų surinkimo, kėlimo maišas. Standartinis variantas yra minkštas maišas. Kėlimo maiše įrengta greito atliekų išmetimo ir pakėlimo sistema. Krepšys pagamintas iš patvarių medžiagų, atitinkančių naujausius techninius standartus.

Yra dviejų rūšių surinkimo maišai:

1. Bendrosios atliekos

Bendrųjų atliekų maišas – maišas skirtas atliekoms, tokioms kaip: popierius/kartonas, plastikas, pakavimo medžiaga, mišrios atliekos.

Tai dviejų sluoksnių maišas, kuriame išorinis ir vidinis maišelio sluoksniai yra pagaminti iš polipropileno audinio.

2. Stiklo atliekų maišas

Stiklo atliekų maišas – tai maišas, kuris naudojamas stiklui.

Tai dviejų sluoksnių maišelis, kurio išorinis sluoksnis pagamintas iš polipropileno audinio, o vidinis – iš PVC medžiagos.

Pusiau požeminių konteinerių maišo ištuštinimo procesas yra saugus, lengvas, greitas ir mechanizuotas. Bičių dėžės ištuštinimas yra greitas ir efektyvus procesas, kuriam reikia vieno operatoriaus ir tik apie 1,5 minutės.
Atliekų surinkėjui nereikia stumdyti/tempti sunkių ratinių konteinerių, nes pusiau požeminiai konteineriai ištuštinami kranu, kuris iš konteinerio iškelia atliekų maišą.
Be to, toks atliekų ištuštinimo būdas tampa lengvesnis, ypač kai aplink konteinerius keliai nelygūs, pakeliui yra duobių, bortelių, sniego, ledo ar kitų kliūčių. Kėlimo maišas aprūpintas greita atliekų iškrovimo sistema. Kai operatorius traukia virvę, krepšio apačia atsidaro.

Produkto užsakymo žingsniai

Išsirinkite produktą

(pavadinimas/modelis/nr)

Parašykite mums kas Jus domina

(kaina, kiekis, spalva ir t.t) - info@deliuksta.lt

Mes pateiksime pasiūlymą Jums el.paštu

Atsiųsime pasiūlymą pritaikytą Jums.

Pateikto pasiūlymo patvirtinimas

Pasitvirtiname pasiulymą ir pradedame ruošti produktus

Užsakymo apmokėjimas/atsiemimas

Visą reikiamą informaciją pateiksime pasiūlymo metu (el.paštu)

Dalintis Tweet