Vaikų žaidimų aikštelės wd 1410

Vaikų žaidimų aikštelės. Serija “WD“ gaminamos pagal  EN 1176 reikalavimus ir yra sertifikuotos. Šios serijos vaikų žaidimų aikštelės yra gaminamos naudojant aukščiausios kokybės medžiagas.

        Vaikų žaidimų aikštelės gaminamos iš giluminiu būdu impregnuotos, klijuotos medienos, apsaugos sienelės ir stogas gaminami iš ilgaamžės, labai tvirtos HDPE , arba HPL,plokštės.  Žaidimų aikštelės virvės yra su plieniniu trosu viduje(armuotos). Nerūdijančio plieno  čiuožykla  su hdpe šonais. Žaidimų aikštelių gamyboje yra naudojami cinkuoti , nerūdijančio plieno tvirtinimo elementai, turėklai, apsauginiai varžtų dangteliai ir kiti tvirtumą, bei vaikų saugumą užtikrinantys elementai.

Žaidimų aikštelės yra atsparios atmosferos poveikiui, bei intensyviam naudojimui;

Įtvirtinimui užtikrinti yra naudojami plieniniai betonavimo inkarai, kurie neleidžia žaidimų įrangai tiesiogiai kontaktuoti su žeme, taip prailginant jos tarnavimo laiką.

Žaidimų kompleksas WD1410 :

Medinis vaikų žaidimų  kompleksas su trimis platfomomis, viena iš jų su stogeliu. Kompleksą sudaro čiuožykla, vertikalios virvinės kopetėlės, kopimo lynas, gaisrininkų nusileidimo vamzdis,  apžvalgos balkonas, virvinis tiltelis, dvi vertikalios virvinės karstyklės, dvi vertikalios , skirting dydžių alpinizmo sienelės.
Įrenginio specifikacija:
- Saugos zona: 40,25 m2
- Ilgis: 4,10 m
- Plotis: 3,30 m
- Aukštis: 3,70 m
- Didžiausias kritimo aukštis: mažiau nei 2,20 m
- Amžiaus grupė: 3-14 metų
- EN standartas: EN 1176
- Galimybė pirkti įrenginį atskiromis dalimis: Taip
- Sunkiausios dalies svoris: 40 kg
- Didžiausio vieno elemento dydis: 392x9x9 cm