Vaikų žaidimų aikštelės. wd1412

Vaikų žaidimų aikštelės. Serija “WD“ gaminamos pagal  EN 1176 reikalavimus ir yra sertifikuotos. Šios serijos vaikų žaidimų aikštelės yra gaminamos naudojant aukščiausios kokybės medžiagas.

        Vaikų žaidimų aikštelės gaminamos iš giluminiu būdu impregnuotos, klijuotos medienos, apsaugos sienelės ir stogas gaminami iš ilgaamžės, labai tvirtos HDPE , arba HPL,plokštės.  Žaidimų aikštelės virvės yra su plieniniu trosu viduje(armuotos). Nerūdijančio plieno  čiuožykla  su hdpe šonais. Žaidimų aikštelių gamyboje yra naudojami cinkuoti , nerūdijančio plieno tvirtinimo elementai, turėklai, apsauginiai varžtų dangteliai ir kiti tvirtumą, bei vaikų saugumą užtikrinantys elementai.

Žaidimų aikštelės yra atsparios atmosferos poveikiui, bei intensyviam naudojimui;

Įtvirtinimui užtikrinti yra naudojami plieniniai betonavimo inkarai, kurie neleidžia žaidimų įrangai tiesiogiai kontaktuoti su žeme, taip prailginant jos tarnavimo laiką.

Žaidimų kompleksas WD1412 :

Gaminio aprašymas:
Medinis vaikų žaidimų įrenginys su keturiomis platformomis su stogeliais. Platformos  sujungtos virviniu tilteliu, standartiniu tilteliu ir tinkline laipyne. Dvi skirtingo aukščio čiuožyklos, pasvira alpinizmo sienelė, sienos žaidimas, staliukas su suoliuku, pasviros kopetėlės,. Du , skirting aukščio gaisrininko nusileidimo vamzdžiai, vienas iš jų su mini platformomis apačioje.
Įrenginio specifikacija:
- Saugos zona: 50,77 m2
- Ilgis: 5,75 m
- Plotis: 4,25 m
- Aukštis: 3,70 m
- Didžiausias kritimo aukštis: mažiau nei 1,80 m
- Amžiaus grupė: 3-14 metų
- EN standartas: EN 1176
- Galimybė pirkti įrenginį atskiromis dalimis: Taip
- Sunkiausios dalies svoris: 55 kg
- Didžiausio vieno elemento dydis: 392x9x9 cm

Dalintis Tweet