Sanitariniai konteineriai, biuro konteineriai, kiti

      Mes atstovaujame specializuota įmonių grupę kuri teikia konteinerių pardavimo , nuomos , atsarginių dalių pardavimo  paslaugas visame pasaulyje.  Tai viena didžiausių įmonių grupių pasaulyje, užsiimančių konteinerių prekyba ir nuoma.

   Per savo filialus, skyrius, atstovybes ir pardavimo partnerius , įmonių grupė siūlo mobilias modulines patalpas ir individualius konteinerius beveik kiekviename pasaulio kampelyje.

    Tai yra dinamiškai besivystanti įmonė, nuolat veikianti nuo 1997 m. Įmonės filosofija išliko nepakitusi nuo pat įkūrimo: ji veikia pagal kokybės užtikrinimo sistemos ISO 9001: 2015 reikalavimus ir audito įmonės „Det Norske Veritas“ patvirtintą kokybės politiką.

     Pagrindinė įmonės veikla – biuro, sanitarinių, jūrinių, sandėliavimo, transporto, specializuotų ir kitų konteinerių pardavimas, bei nuoma. Įmonėjė dirba aukštos kvalifikacijos inžinieriai ir techniniai darbuotojai. Šio personalo dėka efektyviai ir dinamiškai vystosi konteinerių prekybos ir nuomos tinklas. Nuolat plečiamas konteinerių parkas, pristatomi inovatyvūs produktai, leidžiantys Grupės klientams rasti sprendimus, atitinkančius jų poreikius.

Mūsų pasiūloje yra visi galimi konteinerių patalpų variantai:

  • Sanitariniai konteineriai
  • Biuro konteineriai
  • Persirengimo konteineriai
  • Sandėliavimo konteineriai
  • Sargų budelės
  • Šaldymo konteineriai
  • Socialiniai (gyvenamieji) konteineriai
  • Degalų užpylimo konteineriai
  • Visi kiti konteinerių variantai

Sanitariniai konteineriai kurie gali būti gaminami kaip konteineriniai tualetai ,   konteineriniai dušai , arba abu variantai viename. Standarinių variantų yra 12 vienetų, kuriuos galima pasirinkti pagal sanitarinio konteinerio dydį, patalpų išplanavimą, įrangos kiekį. Sanitariniai konteineriai gali būti gaminami pagal kliento poreikius, pritaikant vidaus išplanavimą, apstatymą, spalvas ir kt.

    Biuro moduliniai konteineriai. Standartinių variantų yra 15 vienetų. Juos galima pasirinkti pagal dydį, išplanavimą, įrengimą. Galima rinktis ekonominius variantus su būtiniausiomis detalėmis, arba pilno komforto konteinerius su tualetu , dušu, bei virtuvėle...

Persirengimo patalpų konteineriai gaminami keleto dydžių. Jų yra 10 standartinių variantų, kurie taip pat gali būti su sanitariniu mazgu ar atskiru ofiso kambarėliu...

Turime visus galimus konteinerių variantus . Del platesnės informacijos rašykite mums info@deliuksta.lt

Dalintis Tweet