Surenkami moduliai konteineriai "flatpack"

Greitas surinkimas, Lengvas transportavimas, puiki kaina, tai  „Flatpack“ surenkami  konteineriai

        Konteineriai gaminami iš  „sandwich“ tipo panelių kurios  pasižymi puikiai šilumos izoliacija, kas leis galimybe konteineriais naudoti žiema ir vasarą. Stogas gaminamas iš  12,5 cm storio panelės, o sienos iš 5cm storio panelės. Šie surenkami moduliniai  konteineriai , tai  puikus lengvai transportuojamas greitai surenkamas ir konkurencingos kainos produktas. Surenkami moduliniai  konteineriai gali būti naudojami įvairiose pramonės šakose, statybų sektoriuje ir kt veiklose. Idealiai tinka naudoti kaip biurai, laikinas būstas, sanitarinės patalpos ar bet kuri kita paskirtis.

       Šie surenkami moduliniai konteineriai , tai puikus, mobilus, ekonomiškas sprendimas skirtas daugeliui panaudojimo sričių, tokių kaip laikinos stovyklavietės, pvz gelbėjimo operacijoms, karinėms ir nevyriausybinėms organizacijoms, ir visur kur reikalingas surenkamas, lengvai perkeliamas ir mažai sandėliavimo vietos užimantis pastatas, .  Renkantis standartį matmenį 240x600 cm. Galima sunkvežimiu transportuoti net 10 vnt  nesurinktų konteinerių ( arba mega sunkvežimiu net 12 vnt). Arba galima rinktis 230 cm plotį , kurį bus galima transportuoti jūriniu konteineriu.

       Surenkamus modulinius konteinerius  taip pat plačiai naudoja privačios ir valstybinės įmonės laikinoms ar nuolatinėms, lengvai įrengiamoms darbo vietoms, infrastruktūros pastatams, statybos miesteliui  ir kitoms  reikmėms.  Surenkami moduliniai konteineriai , tai saugios ir patogios vietos gyventi ir dirbti – tai ekonomiškiausias sprendimas jūsų veiklai.

      Mes siūlome platų modulinių įrenginių asortimentą, kurie buvo optimizuoti naudoti įvairiose srityse. Naudojamos geros kokybės medžiagos, atitinkančios standartus. Pagaminta pagal CE sertifikatą ir Eurocode standartus griežtai kontroliuojamoje gamyklos aplinkoje su ISO 9001:2000 kokybės užtikrinimo sertifikatu.

Aukšta kokybė, greitas pristatymas ir paprastas montavimas.

Supakuotas kiekvienas konteineris gali būti sukrautas penkiais aukštais, todėl į gabenimo konteinerį ar sunkvežimį galime pakrauti iki 10 -12 vienetų, taip sutaupydami gabenimo mokesčius ir sandėliavimo vietą.

Mūsų „flatpack“ konteineriai gaminami pagal CE sertifikatą ir Eurocode standartus griežtai kontroliuojamoje gamyklos aplinkoje su ISO 9001:2000 kokybės užtikrinimo sertifikatu.

Mūsų surenkami sandėliavimo konteineriai atitinka visus poreikius, nesvarbu, ar norite statyti mokyklą, kliniką, biblioteką,  statybų ar kitą objektą . Jie gali būti panaudojami kaip  namai, biuras, sandėliavimo ar kitos reikmės patalpa.

UNIVERSALUMAS: Mūsų surenkami konteineriai suteikia galimybę lanksčiai derinti vienetus, kad būtų sukurta plečiama erdvė. Konteinerius galima sujungti, kad būtų sukurtas didesnis plotas (arba juos galima sukrauti vieną ant kito aukštais).

LOGISTIKA: Surenkami moduliniai konteineriai yra siunčiami išardyti, todėl viename 40 HQ jūrų krovinių konteineryje, ar vilkiko puspriekabėje  gali tilpti 8–12 vienetų, priklausoma nuo matmens, todėl labai sutaupoma logistikos išlaidų. Mūsų išardomi ir lengvai transportuojami  konteineriai gali sutaupyti mūsų klientams ir galutiniams vartotojams iki 70 % krovinio išlaidų. Tai reiškia, kad mūsų „flatpack“ sistema leidžia žymiai sutaupyti visas išlaidas, ypač kai atokioje vietovėje reikalingas prieinamas mobilus erdvės  sprendimas, tinkamas apgyvendinimui ar kitai veiklai.

Moduliniai surenkami konteineriai yra gaminami iš lakštinio plieno, kuris yra apdorotas karšto cinkavimo procesu, kuris sukuria apsauginį cinko sluoksnį, kurio storis yra apie 100 mikronų. Surenkamas „Flat pack“ konteineris yra labai gerai šilumą ir garsą izoliuojanti patalpa, skirtas naudoti tiek vasarą tiek ir žiemą. Konteinerių standartinė izoliacinė medžiaga yra EPS, kliento pageidavimu gali būti izoliuojami ir Rockwool bei poliuretanu. Surinkimas yra paprastas ir atliekamas sumontuojant daugiasluoksnes plokštes ir komponentus į plieninį rėmą . Tam reikia tik darbo jėgos ir kai kurių pagrindinių įrankių. „Flat pack“ konteineriai suprojektuoti taip, kad įrenginių montavimas būtų kuo paprastesnis.

Dalintis Tweet