Surenkami moduliniai konteineriai. K2002

Greitas surinkimas, lengvas transportavimas, puiki kaina tai pagrindiniai„Flatpack“ surenkamų  konteinerių privalumai

Konteineriai gaminami iš  „sandwich“ tipo panelių kurios  pasižymi puikia šilumos izoliacija, kas leis galimybe konteineriais naudoti žiema ir vasarą. Stogas gaminamas iš  12,5 cm storio panelės, o sienos iš 5cm storio panelės. Šie surenkami moduliniai  konteineriai , tai  puikus lengvai transportuojamas greitai surenkamas ir konkurencingos kainos produktas. Surenkami moduliniai  konteineriai gali būti naudojami įvairiose pramonės šakose, statybų sektoriuje ir kt veiklose. Idealiai tinka naudoti kaip biurai, laikinas būstas, sanitarinės patalpos ar bet kuri kita paskirtis.  Konteineriai gali būti su pertvaromis, arba atviromis erdvėmis. Taip pat gali būti  sanitarinės patalpos, virtuvės zona ir pan.

Surenkami moduliniai konteineriai , tai puikus, mobilus, ekonomiškas sprendimas skirtas daugeliui panaudojimo sričių, tokių kaip laikinos stovyklavietės, pvz gelbėjimo operacijoms, karinėms ir nevyriausybinėms organizacijoms, ir visur kur reikalingas surenkamas, lengvai perkeliamas ir mažai sandėliavimo vietos užimantis pastatas, .  Renkantis standartį matmenį 240x600 cm. Galima sunkvežimiu transportuoti net 10 vnt  nesurinktų konteinerių ( arba mega sunkvežimiu net 12 vnt). Arba galima rinktis 230 cm plotį , kurį bus galima transportuoti jūriniu konteineriu.

Mūsų „flatpack“ konteineriai gaminami pagal CE sertifikatą ir Eurocode standartus griežtai kontroliuojamoje gamyklos aplinkoje su ISO 9001:2000 kokybės užtikrinimo sertifikatu.

UNIVERSALUMAS:Surenkami konteineriai suteikia galimybę lanksčiai derinti vienetus, kad būtų sukurta plečiama erdvė. Konteinerius galima sujungti, kad būtų sukurtas didesnis plotas (arba juos galima sukrauti vieną ant kito aukštais).

LOGISTIKA: Surenkami moduliniai konteineriai yra siunčiami išardyti, todėl viename 40 HQ jūrų krovinių konteineryje, ar vilkiko puspriekabėje  gali tilpti 8–12 vienetų, priklausoma nuo matmens, todėl labai sutaupoma logistikos išlaidų. Mūsų išardomi ir lengvai transportuojami  konteineriai gali sutaupyti mūsų klientams ir galutiniams vartotojams iki 70 % krovinio išlaidų. Tai reiškia, kad mūsų „flatpack“ sistema leidžia žymiai sutaupyti visas išlaidas, ypač kai atokioje vietovėje reikalingas prieinamas mobilus erdvės  sprendimas, tinkamas apgyvendinimui ar kitai veiklai.

Produkto užsakymo žingsniai

Išsirinkite produktą

(pavadinimas/modelis/nr)

Parašykite mums kas Jus domina

(kaina, kiekis, spalva ir t.t) - info@deliuksta.lt

Mes pateiksime pasiūlymą Jums el.paštu

Atsiųsime pasiūlymą pritaikytą Jums.

Pateikto pasiūlymo patvirtinimas

Pasitvirtiname pasiulymą ir pradedame ruošti produktus

Užsakymo apmokėjimas/atsiemimas

Visą reikiamą informaciją pateiksime pasiūlymo metu (el.paštu)

Dalintis Tweet