Taktiliniai indikatoriai. Neregių vedimo sistemos

           Mes galime pasiūlyti visus taktilinius indikatorius(neregių vedimo sistemos elementus). Taktilines neregių vedimo sistemos yra skirtos žmonėms su regėjimo sutrikimais. Jos padeda orientuotis aplinkoje , bei pasiekti kelionės tikslą.  Šios neregių vedimo sistemos yra naudojamos miestų šaligatviuose, ties sankryžomis, autobusų,  traukinių stotyse, prekybos centruose, bei kituose viešuose objektuose.  Daugumoje atvejų taktiliniai indikatoriai būna dviejų rūšių, tai yra įspėjamieji paviršiai ( kauburėliai) ir vedimo paviršiai (juostelės). Paviršiai gali būti gaminami iš nerūdijančio plieno( 304, arba 3016 ), žalvario, poliuretano, spalvoto nerūdijančio plieno, fosforuojantys, lygiu arba rifliuotu paviršiumi. Mes siūlome aukščiausios kokybės gaminius kuriuos mūsų atstovaujama įmonė gamina jau 20 metų. Taktiliniai indikatoriai gaminami pagal tarptautini standartą ISO 23599:2012 „Pagalbiniai produktai, skirti akliesiems ir asmenims su regėjimo negalia - Taktiliniai pėsčiųjų paviršių indikatoriai“

           Daugumoje atveju neregių vedimo sistemos Lietuvoje yra naudojami 25mm ir 35 mm diemetro kauburėliai  , bei 280mm ilgio ir 25 mm pločio juostelės, tačiau gali būti ir kitų matmenų gaminiai , pagal poreikį. Neregių vedimo sistemos elementai tinkami naudoti lauke ir vidaus patalpose, tai yra aukštos kokybės, solidaus ir gražaus dizaino produktas tinkantis visose miesto vietose. Dažniausiai montuojami naujuose paviršiuose, tačiau puikiai tinka ir senuose šaligatviuose, kadangi nereikalauja sudėtingo montavimo. Mūsų siūlomų taktilinių neregių vedimo sistemų montavimas yra labai paprastas, yra padaromos skylės ir indikatoriai įklijuojami.

Rekomenduojama kauburėlius montuoti kas 5-6 cm .(270-400 vnt/m2) Šie kauburėliai gali būti naudojami ir riedlentininkų judėjimo ribojimui.

DAUGIAU INFORMACIJOS,TECHNINIAI PARAMETRAI : info@deliuksta.lt

PLATESNIS GAMINIŲ PASIRINKIMAS IR KAINOS . PARAŠYKITE MUMS info@deliuksta.lt

 

Dalintis Tweet