Viešojo transporto, autobusų stotelės, "Amestistas"

  Transporto laukimo paviljonas "Ametistas" turi ne klasikinį  stogo dizainą.   Visos autobusų stotelės, paviljonai yra gaminami iš metalinių, karštai cinkuotų konstrukcijų kurios dažytos milteliniu būdu. Paviljono spalvą galima rinktis iš RAL paletės. Galinė ir šoninės stotelės sienos yra grūdintas stiklas, arba  gali būti kita medžiaga pagal kliento pageidavimą. Stogas –polikarbonato ploštė. Stotelėse yra integruotas suoliukas su medine sėdima dalimi. Stotelės gali būti komplektuojamos su reklaminiu stendu, kuris gali būti su LED apšvietimu arbe be jo. Taip pat galima rinktis kitus priedus, tokius kaip stendas grafikams, šiukšlių dėžės, metaliniai suoliukai ir kt.  Laukimo paviljonai standartiškai gali būti trijų ilgių ir dviejų pločių.

Stogo užpildas: 6 mm tamsintas kanalinis polikarbonatas

Sienų užpildas : 6mm grūdintas stiklas

Paviljono plieninė konstrukcija kaštai cinkuota  pagal standartą EN ISO 1461 ir dažyta milteliniu būdu pagal standartą EN ISO 12944( miminalus dangos storis 80 mikronų. Dažymo sistema turi „QUALICOAT“ sertifikatą No.P-1237(klasė 1).

Spalva RAL pasirenkama. 

Paviljono konstrukcija yra surenkama, sujungiama varžtais,  todėl  apgadintą paviljono rėmą galima pakeisti, keičiant tik tam tikrą dalį paviljono , o ne visą konstrukciją.

Visos autobusų stotelės turi integruotą suoliuką, kuris gali būti per visą galinės sienos ilgį arba trumpesnis(pasirinktinai) .Suoliuko segmento lentos plotis 100mm, storis ne mažiau 35mm.

Suolą( viena segmentą) sudarto 3 lentos sėdynės ir viena nugaros atramai.

Suoliuko sėdimoji dalis tvirtinama ant metalinių laikiklių kurie tvirtinasi prie paviljono konstrukcijos. Medinė nugaros atrama tvirtinama ant metalinių laikiklių kurie taip pat  tvirtinasi prie paviljono konstrukcijos..

Mediena impregnuota ir lakuota. Paviljonas komplektuojamas su reguliuojamo aukščio montavimo koja, kas palengvins paviljono montavimą

Reguliuojamo aukščio montavimo koja su plokštele . Kojos aukštis 200mm. vamzdis 42,4x2,9mm. Trys ankeravimo prie pagrindo vietos. Tarpai tarp ankeravimo skylių 140mm.

    Jeigu nerandate Jums patinkančio paviljono, ar autobusų stotelės, mes pasistengsime pagaminti pagal Jūsų pateiktą brėžinį, ar vizualizaciją.

Daugiau informacijos, bei kainos:

info@deliuksta.lt

+37060600203

Produkto užsakymo žingsniai

Išsirinkite produktą

(pavadinimas/modelis/nr)

Parašykite mums kas Jus domina

(kaina, kiekis, spalva ir t.t) - info@deliuksta.lt

Mes pateiksime pasiūlymą Jums el.paštu

Atsiųsime pasiūlymą pritaikytą Jums.

Pateikto pasiūlymo patvirtinimas

Pasitvirtiname pasiulymą ir pradedame ruošti produktus

Užsakymo apmokėjimas/atsiemimas

Visą reikiamą informaciją pateiksime pasiūlymo metu (el.paštu)

Dalintis Tweet