Viešojo transporto, autobusų stotelės. ARB

Autobusų stotelė-paviljonas ARB yra paprasto, tačiau šiuolaikiško dizaino, labai aukštos kokybės gaminys. Sienos gaminamas iš grūdinto  stiklo. Stogas pagamintas iš polikarbonato

Karkasas yra karštai cinkuojamas ir dažomas milteliniu būdu. Autobusų stotelės spalva pasirinkema iš RAL paletės.

Standartiškai viešojo transporto stotelė ARB yra dviejų ilgių, tačiau yra galimybė gaminti ir ilgesnį variantą. Suoliukas yra integruotos į stotelės konstrukciją, tačiau pagal kliento pageidavimus ji gali būti be suoliuko ir jis montuojamas atskirai nuo stotelės.

Dizainas gali būti keičiamas pagal kliento pageidavimus. Vietoj šoninės  viešojo transporto stotelės sienos gali būti montuojama reklaminis stendas, stiklai gali būti keičiami į fanerą, polikarbonatą, ar kitą medžiagą.

Stogo užpildas: 6 mm tamsintas kanalinis polikarbonatas

Sienų užpildas : 6mm grūdintas stiklas

Paviljono plieninė konstrukcija kaštai cinkuota  pagal standartą EN ISO 1461 ir dažyta milteliniu būdu pagal standartą EN ISO 12944( miminalus dangos storis 80 mikronų. Dažymo sistema turi „QUALICOAT“ sertifikatą No.P-1237(klasė 1).

Spalva RAL pasirenkama. 

Paviljono konstrukcija yra surenkama, sujungiama varžtais,  todėl  apgadintą paviljono rėmą galima pakeisti, keičiant tik tam tikrą dalį paviljono , o ne visą konstrukciją.

Visos autobusų stotelės turi integruotą suoliuką, kuris gali būti per visą galinės sienos ilgį arba trumpesnis(pasirinktinai) .Suoliuko segmento lentos plotis 100mm, storis ne mažiau 35mm.

Suolą( viena segmentą) sudarto 3 lentos sėdynės ir viena nugaros atramai.

Suoliuko sėdimoji dalis tvirtinama ant metalinių laikiklių kurie tvirtinasi prie paviljono konstrukcijos. Medinė nugaros atrama tvirtinama ant metalinių laikiklių kurie taip pat  tvirtinasi prie paviljono konstrukcijos..

Mediena impregnuota ir lakuota. Paviljonas komplektuojamas su reguliuojamo aukščio montavimo koja, kas palengvins paviljono montavimą

Reguliuojamo aukščio montavimo koja su plokštele . Kojos aukštis 200mm. vamzdis 42,4x2,9mm. Trys ankeravimo prie pagrindo vietos. Tarpai tarp ankeravimo skylių 140mm.

    Jeigu nerandate Jums patinkančio paviljono, ar autobusų stotelės, mes pasistengsime pagaminti pagal Jūsų pateiktą brėžinį, ar vizualizaciją.

Daugiau informacijos, bei kainos:

info@deliuksta.lt

+37060600203

Produkto užsakymo žingsniai

Išsirinkite produktą

(pavadinimas/modelis/nr)

Parašykite mums kas Jus domina

(kaina, kiekis, spalva ir t.t) - info@deliuksta.lt

Mes pateiksime pasiūlymą Jums el.paštu

Atsiųsime pasiūlymą pritaikytą Jums.

Pateikto pasiūlymo patvirtinimas

Pasitvirtiname pasiulymą ir pradedame ruošti produktus

Užsakymo apmokėjimas/atsiemimas

Visą reikiamą informaciją pateiksime pasiūlymo metu (el.paštu)

Dalintis Tweet