Viešojo transporto, autobusų stotelės, "Cirkonis"

     Laukimo paviljonas "Cirkonis" yra viena iš populiariausių ir aukščiausios klasės stotelių. Tai yra puikaus dizainos ir kokybės gaminys. Autobusų stotelės yra gaminamos iš metalinių, karštai cinkuotų konstrukcijų kurios dažytos milteliniu būdu. Paviljono spalvą galima rinktis iš RAL paletės. Galinė ir šoninės stotelės sienos yra grūdintas stiklas 8mm, arba  gali būti kita medžiaga pagal kliento pageidavimą. Stogas –polikarbonato ploštė 10mm, arba grūdintas saugus stiklas, pagal užsakovo pageidavimą. Stotelėse yra integruotas suoliukas su medine sėdima dalimi ir perforuoto metalo atlošu. Stotelės gali būti komplektuojamos su reklaminiu stendu, kuris gali būti su LED apšvietimu arbe be jo. Taip pat galima rinktis kitus priedus, tokius kaip stendas grafikams, šiukšlių dėžės, metaliniai suoliukai ir kt.  Laukimo paviljonai standartiškai gali būti trijų ilgių ir dviejų pločių.  

Šoninės sienos gaminamos iš profilio :120x60x6 ir 80x60x3. Priekinių sijų viršutinėje dalyje yra matomas susiaurėjimas, kas pagražiną visualinį gaminio vaizdą

Apatinė sija :120x60x3. Vidurinės atramos: 120x60x3 ir 80x60x3. Viršutinė, priekinė sija C profilis: 120x60x3. Galinis latakas : C profilis 120x60x3. 

Stogo užpildas –polikarbonatas 10mm storio. Sienos- grūdintas stiklas (8mm)

*Reklaminis stendas  be arba su LED apšvietimu integruojamas į šoninę sieną

Matmenys 1920x1260x160 mm

Reklama tvirtinasi dviem laikikliais viršuje.

Ekrano dydis 1808x1150 mm

Matoma reklama pro stiklo duris 1808x1150 mm

Durelės uždaromos trikampiu raktu

Tarp durelių ir stendo yra guminė tarpinė.

Durelės atsidaro iš abiejų pusių

*Informacinis stendas yra pagamintas is aliuminio konstrukcijos kuri dažoma milteliniu būdu. Durelės su saugiu stiklu ( 4 mm grūdintas stiklas. Užrakinamos naudojant trikampį raktą. Dydis 1260x700 mm. Tvirtinamas prie rėmo  konstrukcijos.

    Jeigu nerandate Jums patinkančio paviljono, ar autobusų stotelės, mes pasistengsime pagaminti pagal Jūsų pateiktą brėžinį, ar vizualizaciją.

Daugiau informacijos, bei kainos:

info@deliuksta.lt

+37060600203

Produkto užsakymo žingsniai

Išsirinkite produktą

(pavadinimas/modelis/nr)

Parašykite mums kas Jus domina

(kaina, kiekis, spalva ir t.t) - info@deliuksta.lt

Mes pateiksime pasiūlymą Jums el.paštu

Atsiųsime pasiūlymą pritaikytą Jums.

Pateikto pasiūlymo patvirtinimas

Pasitvirtiname pasiulymą ir pradedame ruošti produktus

Užsakymo apmokėjimas/atsiemimas

Visą reikiamą informaciją pateiksime pasiūlymo metu (el.paštu)

Dalintis Tweet