Viešojo transporto, autobusų stotelės, "Garnetas"

      Autobusų stotelės, paviljonai "garnetas" yra gaminami iš metalinių, karštai cinkuotų konstrukcijų kurios dažytos milteliniu būdu. Tai lengvo tipo autobusu stotelė, kuri puikiai tiks kuomet nėra pakankamai vietos pastatyti  standartinio tipo paviljoną  Paviljono spalvą galima rinktis iš RAL paletės. Stogas –polikarbonato ploštė. Stotelėse yra integruotas suoliukas su medine sėdima dalimi. Stotelėse galima rinktis kitus priedus, tokius kaip stendas grafikams, šiukšlių dėžės, metaliniai suoliukai ir kt.  Laukimo paviljonai standartiškai gali būti trijų ilgių .

Stogo užpildas: 6 mm tamsintas kanalinis polikarbonatas

Sienų užpildas : nėra

Paviljono plieninė konstrukcija kaštai cinkuota  pagal standartą EN ISO 1461 ir dažyta milteliniu būdu pagal standartą EN ISO 12944( miminalus dangos storis 80 mikronų. Dažymo sistema turi „QUALICOAT“ sertifikatą No.P-1237(klasė 1).

Spalva RAL pasirenkama. 

Paviljono konstrukcija yra surenkama, sujungiama varžtais,  todėl  apgadintą paviljono rėmą galima pakeisti, keičiant tik tam tikrą dalį paviljono , o ne visą konstrukciją.

    Jeigu nerandate Jums patinkančio paviljono, ar autobusų stotelės, mes pasistengsime pagaminti pagal Jūsų pateiktą brėžinį, ar vizualizaciją.

Daugiau informacijos, bei kainos:

info@deliuksta.lt

+37060600203

Produkto užsakymo žingsniai

Išsirinkite produktą

(pavadinimas/modelis/nr)

Parašykite mums kas Jus domina

(kaina, kiekis, spalva ir t.t) - info@deliuksta.lt

Mes pateiksime pasiūlymą Jums el.paštu

Atsiųsime pasiūlymą pritaikytą Jums.

Pateikto pasiūlymo patvirtinimas

Pasitvirtiname pasiulymą ir pradedame ruošti produktus

Užsakymo apmokėjimas/atsiemimas

Visą reikiamą informaciją pateiksime pasiūlymo metu (el.paštu)

Dalintis Tweet