Viešojo transporto, autobusų stotelės. Žalioji stotelė

   Pristatome  naują produktą, autobusų stotelės su galimybe auginti žolę ant stogo. Tai labai šiuolaikiškas gaminys, suteiksiantis miestui išskirtinumo, gatvei daugiau žalumos ir teigiamų emocijų žmonėms.  Šioje stoginėje stogui naudojama cinkuota ir dažyta skarda, sujungimai klijuojami butilo pagrindu pagaminta sandarinimo juosta. Sienų užpildas : 6mm grūdintas stiklas. Visa plieninė konstrukcija kaštai cinkuota  pagal standartą EN ISO 1461 ir dažyta milteliniu būdu pagal standartą EN ISO 12944:2001. Integruotas suoliukas 

 Visos mūsų siūlomos autobusų stotelės, paviljonai yra gaminami iš metalinių, karštai cinkuotų konstrukcijų kurios dažytos milteliniu būdu. Paviljono spalvą galima rinktis iš RAL paletės. Galinė ir šoninės stotelės sienos yra grūdintas stiklas, arba  gali būti kita medžiaga pagal kliento pageidavimą. Stogas –polikarbonato ploštė, skarda ar stiklas, priklausomai nuo modelio. Stotelėse yra integruotas suoliukas su medine sėdima dalimi. Stotelės gali būti komplektuojamos su reklaminiu stendu, kuris gali būti su LED apšvietimu arbe be jo. Taip pat galima rinktis kitus priedus, tokius kaip stendas grafikams, šiukšlių dėžės, metaliniai suoliukai ir kt.  Laukimo paviljonai standartiškai gali būti trijų ilgių ir dviejų pločių.

   Jeigu nerandate Jums patinkančio paviljono, ar autobusų stotelės, mes pasistengsime pagaminti pagal Jūsų pateiktą brėžinį, ar vizualizaciją.

Daugiau informacijos, bei kainos:

info@deliuksta.lt

+37060600203

Produkto užsakymo žingsniai

Išsirinkite produktą

(pavadinimas/modelis/nr)

Parašykite mums kas Jus domina

(kaina, kiekis, spalva ir t.t) - info@deliuksta.lt

Mes pateiksime pasiūlymą Jums el.paštu

Atsiųsime pasiūlymą pritaikytą Jums.

Pateikto pasiūlymo patvirtinimas

Pasitvirtiname pasiulymą ir pradedame ruošti produktus

Užsakymo apmokėjimas/atsiemimas

Visą reikiamą informaciją pateiksime pasiūlymo metu (el.paštu)

Dalintis Tweet