Automatiniai stacionarūs viešieji tualetai SANO

    

      Viešieji automatiniai tualetai yra neatsiejama šiuolaikinio miesto dalis. Jie  teikia ne tik „paslaugą“ miestiečiams ir turistams, jie taip pat padeda kurti ir tobulinti miesto erdves. Remdamiesi šia prielaida, Įmonė "sano" sukūrė plačiausią surenkamųjų viešųjų tualetų asortimentą rinkoje. Dėl pažangių technologijų ir statybinės sistemos lankstumo galime pasiūlyti visus viešųjų tualetų sprendimus kiekvienam poreikiui: nuo tradicinių surenkamų tualetų iki savaiminio išsivalymo sprendimų, nuo ekologiškų sprendimų  iki moderniausio dizaino įrenginių.

     Įmonės gaminimi automatiniai viešieji tualetai , yra aprūpinti moderniomis technologijomis,  visais patogumais, bei garantuojančios aukščiausius higienos bei švaros standartus. Tualetų valdymui taikome geriausius priežiūros sprendimus naudodami nuspėjamus priežiūros procesus ir stebime savo įrenginius naudodami pažangią telemetriją. Mūsų viešųjų tualetų architektūra yra išnagrinėta iki smulkmenų, todėl galime pasiūlyti novatoriškus ir patrauklius sprendimus, skirtus pagerinti arba pagerinti miesto erdves, kuriose jie įrengti.

Automatiniai viešieji tualetai  skirstomi į keturias kategorijas :

S5 SERIJA 
Tikra naujovė savaiminio išsivalymo tualetų srityje: naujausios kartos technologija, garantuojanti valymą ir dezinfekciją po kiekvieno naudojimo bei aukštą naudotojo saugumo lygį.

S5 serijai būdingas visiškai elektroninis valdymas su sertifikuotais pramoniniais komponentais, taip užtikrinamas našumas ir patikimumas, gerokai pranašesnis už senosios kartos tualetus, kuriuose buvo naudojama pneumatinė technologija.

Galimi tiek vidaus, tiek lauko modeliai.

S5 serija yra idealus sprendimas visose vietose, kuriose yra daug lankytojų, kur būtina laikytis aukščiausių valymo ir dezinfekcijos standartų.

S4 SERIJA 
S4 serija siūlo jums savaime išsivalantį tualetą, kuris užtikrina puikų valymą ir dezinfekavimą, o taip pat yra lengvai valdomas ir prižiūrimas.

Dėl modelių, skirtų tiek patalpoms, tiek laukams, tualeto patalpų naudojimas ir priežiūra yra labai paprasta ir intuityvi, nes naudojamas programuojamas loginis valdiklis.

S4 savaiminio išsivalymo tualetai puikiai tinka vidutinio/didelio eismo vietose.

S3 SERIJA , ekonominė automatinio tualeto versija.
Jei jums reikia savaime išsivalančio tualeto, kurio priežiūra yra labai paprasta, bet jūsų biudžetas yra mažesnis, S3 serija yra idealus sprendimas!

Šis paprastas ir efektyvus savaime išsivalantis tualetas yra tiek patalpoje, tiek lauke.

Ši technologija tinka montuoti vidutinio/mažo eismo vietose.

S0 SERIJA , autonominė versija kur nėra nuotekų, elektros pajungimo galimybių
Ekologiškas sprendimas lauko viešiesiems tualetams, kuriuose nėra galimybės pajungti nuotekų, vandens, elektros. 

S0 serijos tualetas, yra tvirtas, nepriklausomas, mobilus ir pritaikomas visur.  Tai autonominis gaminys su savo nuotekų ir vandens rezervuaru, bei saulės panelėmis ant stogo

Tai idealus sprendimas bet kokiai situacijai, kai tradicinio viešojo tualeto įrengti neįmanoma!

Nesudėtingai perkeliamas, kaip  cheminis tualetas, bet be nemalonių kvapų. Jis turi didesnį savarankiškumą, nei kiti sausieji ekologiški tualetai ir turi visus tradicinio tualeto patogumus.

Puikiai tinka tokiose vietose kaip paplūdimiai, gamtos parkai, nuotykių parkai ir golfo aikštynai.

GALIMI ĮVAIRŪS TUALETŲ MATMENYS BEI DIZAINAI, NUO STANDARTINIŲ MODELIŲ IKI IŠSKIRTINIŲ GAMINIŲ

Dalintis Tweet