Automatiniai tualetai S5

S5 serijos savaime išsivalantis išmanusis tualetas!
Jei jums reikia naujausios kartos savaiminio išsivalymo tualeto, kuris garantuoja aukščiausią valymo, dezinfekcijos ir dezinfekavimo lygį su išskirtine technologija, užtikrinančia maksimalų vartotojo saugumą, mūsų S5 serija yra sprendimas jums!

Dėl loginio valdiklio, skirto visai automatikai valdyti, kartu su dideliu grafiniu ekranu, savaime išsivalančio tualeto naudojimas ir priežiūra yra itin paprasta ir intuityvi.

Visuose mūsų savaiminio išsivalymo tualetuose su S5 technologija yra įmontuota "debesų" telemetrijos sistema, kuri reiškia, kad jūsų tualetus galima visiškai valdyti ir stebėti nuotoliniu būdu.

S5 technologija pasižymi:

Itin tikslus žmogaus buvimo aptikimas, garantuojantis, kad tualetu gali saugiai naudotis bet kokio tipo lankytojai (vaikai, pagyvenę žmonės, žmonės su negalia);
Pramoniniu būdu pagamintų komponentų ir judančių dalių, kurios turi CE sertifikatą ir išbandytos milijono kartų naudojimui, naudojimas;
Patalpos paviršių dezinfekcija ir džiovinimas: tualeto sėdynė, užtikrinanti maksimalią higieną ir naudojimo komfortą, o grindų paviršius – švarią ir jaukią tualeto zoną kitam lankytojui;
Standartinėje komplektacijoje yra telemetrinė sistema, skirta tualeto nuotoliniam valdymui.
Siūlome S5 serijos savaiminio išsivalymo tualetų modelius tiek lauko viešiesiems tualetams, su surenkama betonine konstrukcija, tiek kaip vidaus technologinį sprendimą, kai norite atnaujinti esamą patalpą arba integruoti tualetą į naują konstrukciją.

S5 serijos savaiminio išsivalymo tualetus galima užsisakyti su viena kabina arba su keliomis kabinomis ar pisuarais, galima įsigyti su sertifikuotomis elektrinėmis stumdomomis durimis, išbandytomis 1 mln kartų.

Valymas ir dezinfekavimas po kiekvieno naudojimo per mažiau nei 60 sekundžių
Didelis,  ekranas užtikrina itin paprastą priežiūrą ir valdymą
Galimi keli sprendimai, pridedant persirengimo kambarius, kioskus, prekybos automatų zonas ar dušus
S5 serijos savaiminio išsivalymo tualetai puikiai tinka visoms aplinkoms, kur viešieji tualetai naudojami labai dažnai, pavyzdžiui, dideliuose miestuose, geležinkelio ir metro stotyse ir kt.

TUALETO VALYMAS

Savaime išsivalantys tualetai su S5 technologija garantuoja kruopščiai išplautą ir dezinfekuotą tualetą po kiekvieno naudojimo.

Kaip veikia valymo ciklas?

Kol tualetas naudojamas:

Tualeto dubens vidų nuolat plauna silpna vandens srovė 
Po tualeto naudojimo:

Lankytojui išėjus, tualeto valdymo sistema automatiškai užrakina duris ir įjungia automatinį plovimo ciklą, kuris yra padalintas į 4 fazes:

SLEDTECH© pavarų perjungimo sistema išplauna unitazo dubenį ir sienas už klozeto (iki 80 cm aukščio)
Įjungiamas tualeto nuleidimas ir evakuacija, kad būtų pašalinti visi tualeto viduje likę likučiai
Automatinis grindų plovimo įrenginys įjungiamas naudojant didelės talpos 1 colio kolektorių, kuris leidžia kruopščiai išvalyti grindų paviršių. Skirtingai nuo kitų sprendimų, mūsų kolektorius sukurtas taip, kad užtikrintų itin didelę plovimo galią, kad efektyviai pasiektų visus grindų taškus.
Įjungiamas automatinis grindų džiovinimo perjungimo įtaisas „SCRUBBER®“, prietaisas pakabintas virš grindų, todėl grindų paviršiuje nebereikia kreipiamųjų ar takelių, kurie gali sukelti lankytojo saugumo problemų. Ant šoninės sienelės pastatytas takelis ir vežimėlis reiškia, kad grindų paviršius yra vientisas, be įtrūkimų ar kliūčių, kurios galėtų trukdyti laisvai judėti neįgaliojo vežimėliu besinaudojantiems lankytojams. Išdžiūvimą ir visišką daiktų pašalinimą nuo grindų garantuoja specialūs šepečiai, kurie valo ir džiovina grindis. Ištraukiamas perjungimo įtaisas leidžia visiškai mechaniškai pašalinti daiktus iš vartotojo kabinos.
 Visa plovimo seka trunka mažiau nei 60 sekundžių.

Po plovimo tualetas patikrina visas funkcijas ir „sunaudojamųjų“ produktų būklę; jei viskas normalu, tualetas grįžta į „laisvą“ būseną, paruoštas naujam lankytojui!

Veikimo principo video: https://www.youtube.com/watch?v=w2idatX7pyo

DIZAINAS IR FUNKCIJA


Vidinės sienos išklotos didelėmis porcelianinėmis akmens masės plytelėmis. Plytelės yra be siūlių, itin atsparios ir turi 0 klasės ugnies įvertinimą
Neslidžios specialios aliuminio  grindys pagamintos specialiai pagal mūsų dizainą
Lubos nudažytos kvėpuojančiais baltais dažais
Keraminis pakabinamas dubuo (pagal pageidavimą galima sumontuoti nerūdijančio plieno dubenį)
Sieninis nerūdijančio plieno praustuvas su neliečiamais automatiniais vandens, muilo ir karšto oro dozatoriais, valdoma infraraudonųjų spindulių jutikliais ir mikroprocesoriumi, reaguojančiu į lankytojo rankas.
Vandalams atsparus nerūdijančio plieno veidrodis, rūbų kabliukai, neįgaliųjų rankenos
Ugniai ir vandalams atsparus, neliečiamas automatinis tualetinio popieriaus dozatorius, esantis šalia unitazo
Ugniai ir vandalams atspari nerūdijančio plieno šiukšlių dėžė, įmontuota į sieną
Apšvietimas su mažai suvartojamu LED juostiniu šviestuvu

PAGRINDINIAI FAKTAI KAIP VEIKIA S5 TECHNOLOGIJA

Įėjimas į tualetą ir išėjimas iš jo per automatines stumdomas duris* su aliuminio danga.

Pagal užsakymą galima įsigyti durų apdailą iš AISI 304 arba 316  nerūdijančio plieno.

Durų vidinės konstrukcijos polipropileno  sumuštinis yra atsparus rūdijimui ir užtikrina aukštą atsparumą deformacijai.

CE sertifikuotas durų mechanizmas, aprūpintas apsauga nuo sugadinimo

Specifiniai elektroniniai  detektoriai itin tiksliai nustato vaikų, suaugusiųjų ar daugiau žmonių buvimą, leidžiantį tikslingai ir saugiai naudotis tualetu bei išvengti netinkamo naudojimosi tualetu.

Sistema leidžia vaikams naudotis tualetu atidarytomis durimis. Esant daugiau žmonių, tualetas patenka į avarinį režimą, išvengiant netinkamo veikimo;

Infraraudonųjų spindulių jutiklis yra ant sienos už tualeto dubenėlio, kad naudotojas būtų saugesnis.

Buvimo aptikimas stebimas pagal Europos teisės aktus. Jutikliai atitinka EN 16005 standartą;

Kai durys uždarytos, vartotojas turi 15 minučių laiką (programuojamas, galima keisti) naudotis tualetu.

Pasibaigus nustatytam laikui, durys automatiškai atrakinamos, pakviesdamos vartotoją išeiti.

Garsinis indikatorius praneša, kad laikas baigėsi ir durys atsidaro, kviesdamas vartotoją išeiti.

Tualetuose su S5 technologija po kiekvieno naudojimo atliekamas plovimas ir dezinfekcija, wc dubenėlio sėdimojo paviršiaus džiovinimas, kriauklės plovimas ir grindų plovimas su dezinfekcija.

Sistemą sudaro :

Slankiojantis įtaisas, integruotas į atlošą, pagamintas iš nerūdijančio plieno, „SLEDTECH®“, skirtas tualeto dubeniui plauti ir dezinfekuoti bei automatiniam sėdimosios dalies džiovinimui. Plovimo įtaiso judėjimas  leidžia plovimo antgalius ir džiovinimo kolektorių perkelti į pastovią ir idealią padėtį bei kampą, kad būtų užtikrintas optimalus plovimo ir džiovinimo ciklas.

Automatinis grindų plovimo įrenginys, gaminamas iš didelės talpos 1 colio kolektoriaus, leidžiančio visiškai išvalyti vaikščiojimo paviršių. Skirtingai nuo kitų sprendimų, mūsų kolektorius sukurtas taip, kad būtų itin efektyvus plovimas, pasiekiantis visus grindų taškus.
Automatinis  plovimo ir džiocinimo džiovinimo įtaisas „SCRUBBER®“ pakabintas ant sienoje esančių bėgelių,  nėra kreiptuvų ar bėgių, galinčių sukelti naudotojo saugumo problemų. Bėgio kreiptuvas ir ant šoninės sienelės esantis vežimėlis leidžia turėti ištisinį grindų paviršių be tarpų. Išdžiūvimą ir visišką daiktų pašalinimą nuo grindų garantuoja specialūs šepečiai, kurie valo ir džiovina grindis. Išvažiuojantis įtaisas leidžia visiškai mechaniškai pašalinti daiktus nuo tualeto grindų

GALIMI IŠPLANAVIMO SPRENDIMAI

Galite pasirinkti savaime išsivalantį tualetą iš mūsų standartinių modelių arba pasirinkti savo projektui pritaikytą sprendimą. Galimi savaiminio išsivalymo tualetai su S5 technologija:

Lauke:
DIVO H: savaime išsivalantis tualetas, prieinamas ir neįgaliesiems
DIVOHN: blokas su tualetu, prieinamu naudotojams su negalia, ir unisex tualetu
DEA: blokas su unisex tualetu
Visi lauko sprendimai gali būti integruojami su techninėmis zonomis, autobusų stotelėmis, sandėliavimo patalpomis, dušais ir kt.

Viduje:
TECH S5: patalpų technologija prieinama H ir unisex versijoje

GALIMI ĮVAIRŪS DIZAINAI:

Dalintis Tweet