Išmanieji lauko suolai. WIFI, USB

Lauko suoliukai gali būti  paprasti suolai skirti atsisėsti,  tačiau gali būti ir kur kas daugiau. Mes jums pristatome išmaniuosius „Strawberry energy“ įmonės suolus. Įmonė įkurta 2011 m. ir žinoma kaip išmaniųjų ir saulės energija „maitinamų“ miesto baldų kūrimo ir tiekimo pažangiems ir tvariems miestams pradininkė. Jų gaminami išmanieji lauko suolai yra sumontuoti daugiau nei 30 šalių, daugiau nei 90 miestų ir 5 žemynuose.

Išmanieji suolai yra  naudingi visiems: miestui, įmonei kuri reklamuojasi, jos įvaizdžiui ir žinoma žmonėms kuries naudosi išmaniojo suolo teikiama nauda.

Šiuolaikiniame pasaulyje išmanieji  suolai su galimybe pasikrauti mobiliuosius įrenginius, gauti interneto prieiga yra neatsajam miesto dalis.

„Strawberry energy“ išmanieji lauko suolai yra keturių modelių.  Kiekvienas modelis yra ilgai „šlifuojamas“ kol gaunamas tobulas variantas. Nėra nereikalingų energija eikvojančių priedų, tokių kaip ekranai , ar led apšvietimai. Išmanieji lauko suolai yra su USB ir bevieliu įkrovikliu,  WIFI prieiga, temperatūros , slėgio, drėgmės davikliais, ar net co2 ar triukšmio lygio matuokliu.

Dalintis Tweet