Kompozito Pumptrackai- trasos

           Mūsų atstovaujama įmonė  Parkitect AG  pirmoji sukūrė ir pradėjo gaminti  trasas ( modulinius pumtrack‘us).  Juos gamina nuo 2010 metų.  Įmonė įsikūrusi Šveicarijoje, gamyklos yra Čekijoje ir JAV.

Kas tai yra modulinis pumptrack‘as ?

Dviračių, riedučių, riedlenčių, paspirtukų pramoginė-sporto trasa skirta įvairaus amžiaus žmonėms.

Kodėl pumptrack'as geriau nei rampos, ar skate parkai ?

Gali naudotis visi , nereikia specialių įgūdžių, ne taip pavojinga kaip rampos, skate parkai...

Trumpai:

  • Paviršius kuriuo važiuojama pagamintas iš labai tvirto stiklo pluošto audinio, kuris padengtas specialia neslystančia danga.
  • Pagrindas, ant kurio įrenginėjama trasa, turi būti tvirtas, pakankamai kietas, su ne didesniu kaip 5 laipsniu nuolydžiu.
  • Oficialus tarnavimo laikas 10 metų, tačiau priklauso nuo priežiūros ir tikrai gali būti ilgesnis
  • Garantija 2-5 metai
  • Mūsų siūlomi pumptrack'ai yra sertifikuoti TUV , standartai EN 1176-1 ir  EN 14974+A1
  • Visi elementai yra kuriami ir gaminami šios srities profesionalų

 

Mūsų siūlomos trasos yra švarus , tylus ir gerai atrodantis laisvalaikio praleidimo objektas, kuris sutraukia vaikus, paauglius ir vyresnius žmones puikiai praleisti laiką.

Moduliniai pumptrack'ai gali būti montuojami be specialių leidimų  ar projektų....

Modulinės trasos-pumptrack‘ai sprendžia tokias visuomenei svarbias problemas kaip :

 Sveikata / nutukimas: pumptrack = mankšta, sportas, šypsenos,  balansas

 Užimtumas : pumptrack =  tinka visiems, jauniems, seniems. Juo galima važiuoti dviračiais, riedlentėm, paspirtukais, riedučiais ...

 sumažina " prie ekrano praleista laiką": pumptrack = laikas ne kompiuteriui , telefonui ar pan....

 

Kodėl rinktis būtent Parkitect AG  :

 Pradininkai. Pirmieji sukūrė, pagamino. Todėl gaminiai yra tobuliausi , visi kiti kopijos... Parkitect AG yra visame Pasaulyje 

 Inovacijos. Kiekvienais metai yra sukuriama naujų elementų, kuriais puikiai galima papildyti jau esamas mūsų , arba naujai statomas  dviračių trasas (pumptrack‘us)

 Greitis. Kadangi įmonė gamina tik modulinius pumtrack'us , tai yra pakankamai greitas pristatymo terminas. Maksimalus terminas gamybos 8 savaitės.

 Reputacija, prekinis ženklas, apdovanojimai. Žmonės nenori tiesiog dviračių trasos, jie nori būtent šių, orginalių, kokybiškų modulinių pumptrack'u kurie pripažinti visame Pasaulyje. Žmonės nenori kopijų !

 Sertifikatai. ISO, TUV , EN 1176-1 ir  EN 14974+A1…

 

Bendruomenės . Kadangi siūlomi  trasų variantai  yra vienodi visame pasaulyje , ar ji Lietuvoje, JAV, ar kažkur kitur, naudotojai gali palyginti trasos įveikimo laikus, ar netgi organizuoti varžybas su kitose šalyse esančiais  žmonėmis nuotoliniu būdu.

Kokybė: Visada išlaikoma aukščiausia kokybė, atliekama gamybos kontrolė, kad ir po kelerių metų naudotojai norėtų rinktis būtent šiuos pumptrack‘us .

Servisas: Be problemų  galima gauti atsarginių dalių esamoms trasoms, jeigu buvo sugadinta vandalizmo atveju ar pan.

Galimybė plėsti:  Pumptrack‘us, bet kada galima padidinti , sumažinti , ar kitaip pakeisti jo formą pridedant papildomų elementų , kurie tiks prie jau esamų senųjų, kadangi visos jungtys yra daromos vienodos kurios tinka visiems šios įmonės trasoms

Gerb. Architektai, projektuotojai, potencialūs klientai, jeigu trūksta informacijos labai prašome drąsiai kreiptis nurodytais kontaktais ir pasinaudoti mums suteikta bendravimo galimybe .