Plaza tipo riedlenčių, riedučių, bmx parkai

 

      Plaza tipo riedučių, riedlenčių, bmx skate parkai labiau skirti  techniškesniems riedutininkams, kurie vertina žemesnes rampas, kad galėtų praktikuoti savo sunkiausius triukus!

Trumpai apie RHINO gaminius:

 

 

1)    Karštai cinkuoto plieno 1,5 mm apsauginiai lakštai su vėdinimo angomis nugarinėje pusėje. Prisuktos prie šoninių plokščių su apsaugotais nuo sugadinimo varžtais su pusapvalėmis galvutėmis.

2)   Karštai cinkuoti labai tvirti barjerai su vertikaliais stulpeliais, apsaugančiais nuo lipimo ir sulaikančiais lekiančias riedlentes. Tvirtinami prie rampų su apsaugotais nuo sugadinimo varžtais.

3)   Karštai cinkuotos pagrindo plokštės, paremtos PE blokais, su važiavimo kampu mažesniu nei 15% (mažiausias rinkoje).

4)     Karštai cinkuotas 3 mm plieninis vamzdis (apvadas).

5)     Cinkuoto plieno briaunų apsaugos užapvalintais kampais (R10) rampų briaunoms ir riedutininkams apsaugoti.

6)     3 mm karštai cinkuotos plieninės apsauginės plokštės už apvado, kurios apsaugo platformos paviršių nuo nusitrynimo.

1)    Aliumininė briaunų apsauga, įleista į paviršių, kad suteiktų rampoms patrauklią apdailą.

2)   „RHINEX“: 10 mm substratas.  Šis stiklaplasčiu sutvirtintas 3 sluoksnių pūstas polipropilenas yra 3 kartus stipresnis nei 18 mm polietileno subtsrtatas, kurį naudoja daugelis konkurentų. Kartu su „Rhinotop“ jis gali atlaikyti didesnę nei 900 kg apkrovą ant vieno riedlentės ratuko.

3)   „RHINOLENE“:  16 mm 3 sluoksnių pūstas polipropilenas. Šonuose yra išfrezuotos išpjovos, į kurias atremiamos atramos. Šie labai stabilūs lakštai yra specialiai sukurti laivų pramonei, kad tarnautų neribotų laiką. (Šie šonai sudaro sudėtinę plokštę kartu su 1,5 mm cinkuoto metalo apsauga). Šonus laiko 6 mm HPL juostos, siekiant išvengti sąlyčio su žeme ir sukurti gerą ventiliaciją.

4)    Apvadas prispaudžia apdorotas ir vaškuotas atramas, pagamintas iš norvegiškos pušies medienos.  Šioms atramoms naudojama C 24 kodu paženklinta mediena - taip siekiama užtikrinti aukščiausią įmanomą statybinės medienos kokybę. Šio tipo mediena taip pat naudojama statyboms labai šlapiomis sąlygomis.

5)   „RHINOTOP“: Geriausia kompozicinė danga prieinama rinkoje, kuriai suteikiama 10 metų garantija. Ši aukšto slėgio laminuota danga yra daug aukštesnės klasės nei „Skatelite“ (žemo slėgio laminatas). Ši danga ir metalinė apsauga yra prisuktos prie konstrukcijos su specialios konstrukcijos nerūdijančio plieno sraigtais su dvigubu asimetriniu sriegiu. Šie specialiai apdoroti sraigtai gali atlaikyti 500 kg tempimo jėgą (40% daugiau nei įprasti sraigtai). Jie yra pasaugoti nuo sugadinimo bei su saugos kaiščiu.

6)   Siūlių ir perėjimų apsauga.

Kiekviena mūsų rampų jungtis ir perėjimas yra apsaugoti su uždengiančiu karštai cinkuotu apsauginiu kampu ar juosta (jie montuojami įleisti į paviršių). Nerasite jokių atvirų plyšių, o tai užtikrina saugų ir sklandų važiavimą. Visi šie kampai ir juostos yra klijuojami ir prisukami su poliuretano silikonu. Kitos jungtys, kurios negali būti apsaugotos metalinėmis juostomis, užpildomos tuo pačiu poliuretano silikonu.

„Rhinotop“:

Važiavimo paviršius

HPL 6mm: Aukšto slėgio laminatas

Šie laminatai yra sukietinti, todėl chemiškai neaktyvūs. HPL lakiųjų organinių junginių emisijos iš paviršiaus ir centro yra artimos analizių prietaisų aptikimo ribai. HPL formaldehidų emisijos lygis yra gerokai mažesnis už medžiagų, pagamintų medienos pagrindu, ribą. Dėl labai mažo pralaidumo HPL, susietas su medienos pagrindu pagamintais substratais, veikia kaip barjeras galimoms formaldehidų emisijoms iš substratų.

Nekyla migracija, galinti paveikti maisto produktus, todėl HPL yra patvirtintas sąlyčiui su maistu.

HPL gali būti pristatytas į kontroliuojamas atliekų šalinimo vietas ir gali būti termiškai perdirbamas (700°C).

„Rhinex“:

Pūstas stiklaplasčiu sutvirtintas polipropilenas 10 mm.

„Rhinolene“:

Šoninės plokštės

Pūstas polipropilenas

„Rhinex“ ir „Rhinolene“ plokštės yra gaminamos liejant termoplastikus su slėgiu.  Gamybos proceso metu visos nuopjovos yra nedelsiant sumalamos ir paduodamos kaip žaliava į gamybą ir tai vyksta nuolat uždaru ciklu. Visos išimtos plokštės nuo gamybos paleidimo ir dėl spalvos pasikeitimo yra sumalamos ir perdirbamos, arba į tą patį produktą, arba į kitus šio asortimento, liejamo su slėgiu, produktus.

Šios plokštės atitinka ES reglamentus dėl netoksiškų plokščių žaidimų aikštelėms ir jos yra visiškai bei išskirtinai pagamintos iš medžiagų, patvirtintų sąlyčiui su maisto produktais pagal ES reglamentus.

„Rhinex“ ir „Rhinolene“ plokštės yra 100% perdirbamas produktas. 

Cinkuotas plienas:

Šoninės plokštės, siūlės, briaunų ir perėjimų apsaugos, saugos turėklai, pagrindo plokštės - visos rampų metalinės dalys gali 100% perdirbamos.

Medinės sijos:

 PEFC sertifikatas: Visos Europos miškų sertifikavimas

 Ši tarptautinė miškų sertifikavimo schema mūsų klientams garantuoja, kad mediena, kuri naudojama mūsų riedučių parko sistemai, gaunama iš miškų, tvarkomų tvariais ir aplinkai palankiais būdais.

Dažniausiai skate parkai kuriami individualiai kiekvienam projektui, todėl jeigu nerandate jums tinkamo standartinio skate parko modelio, ar turite papildomų klausimų, tai prašome kreiptis info@deliuksta.lt.   Esant poreikiui pateiksime DWG brėžinius ir kita informaciją apie gaminius, bei platesnę informaciją kodėl reikia rinktis RHINO skate parkus

Dalintis Tweet