Žaidimų aikštelės "ROBINIA"

   ROBINIA serijos  žaidimų aikštelių įranga, pagaminta iš natūralios žaliavos – Robinijos akacijos medienos, patvariausios Europoje sutinkamos medienos. Mediena pasižymi natūraliomis, ryškiomis spalvomis, pasižymi dideliu atsparumu oro sąlygoms, nereikalauja impregnavimo ir gali būti tvirtinama tiesiai į žemę.

   Unikali Robinia serija buvo sukurta visapusiškai, kad būtų galima sukurti visų tipų žaidimų aikštelių įrangos pasiūlymą: nuo bokštų komplektų su daugybe laipiojimo elementų, spyruoklinių raitelių, karuselių ir sūpynių iki mažosios architektūros.

  Medinės serijos gaminiai, praturtinti čiuožyklomis, turėklais ir kopėčiomis iš nerūdijančio plieno bei prislopintų spalvų HPL plokščių elementais – puikus pasiūlymo pratęsimas, leidžiantis sukurti natūralią žaidimų aikštelę įvairaus amžiaus vaikams.

Žaidimų aikštelės ,Robinijos serijos yra gaminamos iš labai patvarios akacijos medienos, kurios skersmuo apie 18 cm be aštrių briaunų, kuri yra labai atspari oro sąlygoms.  Platformos, perėjos, šoninės plokštės ir sėdynės pagamintos  tai pat iš Robinia – labai patvarios akacijos medienos.
Čiuožyklos pagamintos iš nerūdijančio plieno. Judantys elementai pagaminti iš patvarios HPL plokštės, atsparios oro sąlygoms,
Teleskopas pagamintas iš nerūdijančio plieno ir patvarios HDPE plokštės, atsparios oro sąlygoms. Prietaisų skydelis,  vairas ir kiti dekoratyviniai ar judantys elementai tai pat  pagaminti iš patvarios HDPE plokštės.
"Telefonas" - konstrukcija - nerūdijančio plieno vamzdis, gėlės iš HPL plokščių, bei plastikinė požeminė instaliacija. Pintos virvės su plieno trosu viduje( armuotos)
Kalibruotos nerūdijančio plieno grandinės, apsaugančios nuo pirštų įstrigimo. Varžtai, uždengti plastikiniais dangteliais.

 

Dalintis Tweet