Lauko treniruokliai. Vaikams

      Pastebėjus vaikų susidomėjimą lauko sporto įranga,  buvo  sukurti lauko treniruokliai, kurie yra pritaikyti mūsų mažiesiems sportininkams. , pagal jų ūgį(rekomenduojamas nuo 140 cm), bei kitus kriterijus.(serija OFK).   Mūsų tikslas skatinti vaikų sportiškumą nuo pat mažens. Šie lauko treniruokliai vaikams puikiai tinka prie mūsų siūlomų lauko treniruoklių suaugusiems, arba žinoma gali būti statomi kaip atskira erdvė mokyklose, darželiuose , parkuose ar kitose vietose. 

Lauko treniruokliai pagaminti pagal PN-EN 16630:2015 standartą ir turi PCA akredituotos įstaigos išduotą galiojantį sertifikatą.

1. Įrenginių konstrukcinį rėmą sudaro plieno vamzdžiai (Ø 60 mm), sulenkti į lankus ir pamatai (Ø 114,3 x 3,6 mm). Vamzdžių galai aklai užvirinti. Kiti vamzdiniai elementai iš plieno, rankenos – min. Ø 25 mm. Visi vamzdžių galai yra sandariai suvirinti, kad būtų išvengta korozijos vamzdžio viduje.

2. Įrenginių montavimo pagrindas baigiasi plokščiu padu su skylėmis, skirtu pritvirtini prie pamato varžtais. Montavimo pagrindą dengia šešiakampis plieninis dangtis.

3.  Dvigubas miltelinis dažymas – cinko pagrindas ir dažai, sluoksnio storis: 120 μm. Naudojamos spalvos: žaliųjų citrinų ir tamsiai mėlyna.

4. Lauko treniruoklių paminos ir sėdynės pagamintos iš polietileno (min. 10 mm). „Tai-Chi“ sukamieji diskai pagaminti iš polietileno.

6. Judamąsias dalis, tokias kaip bėgiko koja ar švytuoklė, riboja 55 laipsnių kampas ir įmontuoti ribotuvai, siekiant apsaugoti nuo susižalojimo. 

7. Atsparūs varžtai su cilindro formos galvutėmis šešiakampiui raktui. Nerūdijančio plieno poveržlės. Nerūdijančios apvalios veržlės su apsauga nuo atsisukimo.

8. Naudojami rutuliniai guoliai lankstuose, reikalaujantys mažai priežiūros 2RS, metrinė sistema.

9. Įrenginiai tvirtinami ant pamatų, kurių viršutinis kraštas žemės ar smėlio paviršiaus atveju privalo būti įrengtas bent 20 cm po žeme, kas neleidžia atsitiktinai ar tyčia atsidengti pamatui ir varžtams pagal PN-EN 16630:2015 standartą.(reikalavimas netaikomas saugiems paviršiams, pvz., EPDM dangoms)

10. Būtina palikti bent 1,5 m saugumo zoną aplink kiekvieną įrenginį.

DAUGIAU INFORMACIJOS : info@deliuksta.lt

TECHNINIAI PARAMETRAI

DWG FAILAI

PILNAS GAMINIŲ KATALOGAS SU KAINOMIS

PARAŠYKITE MUMS info@deliuksta.lt

 KODĖL REIKALINGI TRENIRUOKLIAI VAIKAMS:

  • Skatinti vaikus treniruotis ne tik mokyklose kūno kultūros metu, tačiau suformuoti jų gyvenimo būdą , kaip sportą, fizinę veiklą, to pasekoje pagerinti jų sveikata …
  • Kova su vaikų antsvoriu. Pagal 2015 metų duomenis, apie 20 % vaikų turi problemų su antsvoriu.  Blogas maistas, judėjimo stoka iššaukia šią problemą.  Mūsų siūlomi lauko treniruokliai vaikams, bent kažkiek gali prisidėti prie šios problemos sprendimo...

      Svarbu, kad kiekvienam vaikui suaugęs asmuo taisyklingai parodyti pratimus kuriuos reikia atlikti su lauko treniruokliu. Treniruokliai parinkti tokie kurie sudomintu  vaikus ir būtų maksimaliai saugūs.

       Lauko treniruokliai vaikams yra ypatingai aukštos kokybės sertifikuotas gaminys . Naudojamos tokios medžiagos kaip karštai cinkuotas plienas, aliuminis, HDPE plokštės.  Plieninės konstrukcijos dažomos net 2 kartus, taip užtikrinant lauko treniruoklių  atsparumą ir ilgaamžiškumą. Suteikiama 5 metų garantija.  Spalvas galima rinktis iš RAL paletės

       Kadangi lauko treniruokliai yra gaminami Europoje, o ne importuojami iš trečiųjų šalių , todėl yra galimybė treniruoklius pagaminti pagal kliento pageidaujamas medžiagų charakteristikas.  Standartiškai sertifikuoti lauko treniruokliai vaikams yra gaminami iš 60,3 mm  skersmens   ir 3,6 mm sienelės  storio atraminio vamzdžio, o judančių vamzdžių diametras 25 mm , sienelės storis 2,0 mm

Visi gaminiai yra karštai cinkuojami ir dažomi milteliniu būdu net 2 kartus, taip užtikrinamas treniruoklių ilgaamžiškumas ir gera išvaizda.

Standartinė lauko treniruoklių garantija net iki 3 metų,

PILNAS LAUKO TRENIRUOKLIŲ IR KITOS SPORTO ĮRANGOS KATALOGAS SU KAINOMIS:  info@deliuksta.lt

PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE !!!

DAUGIAU INFORMACIJOS : info@deliuksta.lt

TECHNINIAI PARAMETRAI

DWG FAILAI

PILNAS GAMINIŲ KATALOGAS SU KAINOMIS

PARAŠYKITE MUMS info@deliuksta.lt

 

Dalintis Tweet