Lauko treniruokliai. Suaugusiems

      Mūsų siūlomi sertifikuoti lauko treniruokliai yra ypatingai aukštos kokybės ir geros kainos derinys.  Galime pasiūlyti nuo standartinių ekonominės klasės, tačiau tikrai labai kokybiškų sertifikuotų gaminių iki išskirtinio dizaino  gaminių. Standartinėje  pasiūloje yra daugiau nei 150 lauko treniruoklių.

„OFC“, „OF2“, „OF3“ ir „OFM“ serijos įrenginių konstrukcinį stulpą sudaro plieno vamzdis (Ø 114,3 x 3,6 mm), užvirtintas iš viršaus antgaliu.  Kita konstrukcijos dalis pagaminta iš dviejų plieno vamzdžių (Ø 88,9 x 3,6 mm), sujungtų su 8 mm storio tvirtinimo plokštėmis  Tarp lauko treniruoklio kojų yra 2 mm storio informacinės lentelės su įrenginio naudojimo instrukcija ir gamintojo duomenimis.  Kiti lauko treniruoklių vamzdiniai elementai iš plieno – min. Ø 40 x 2 mm, rankenos – min. 31,8 x 2,3 mm. Visi vamzdžių galai yra sandariai suvirinti, kad būtų išvengta korozijos vamzdžio viduje, yra nenaudojami plastikiniai kaiščiai .  Lauko treniruoklio montavimo pagrindas baigiasi plokščiu žiedu su keturiomis skylėmis, kad būtų galima treniruoklį prisukti prie betoninio pamato. 

Dvigubas miltelinis dažymas – cinko pagrindas ir dažai, sluoksnio storis:120 μm. Lauko treniruokliai dažomi žalia RAL 6018 ir pilka RAL 9006 spalva, tačiau spalvas galima rinktis.

Paminos ir sėdynės pagamintos iš gofruoto aliuminio lakšto (4 mm). Galima rinktis nerūdijančio plieno arba iš polietileno. Judamąsias dalis, tokias kaip bėgiko koja ar švytuoklė, riboja 50 mm skersmens guminis stabdiklis iki 55 laipsnių kampo. Yra naudojami atsparūs varžtai su cilindro formos galvutėmis šešiakampiui raktui M10. Nerūdijančio plieno poveržlės M12, 2,7 mm storio ir 24 mm skersmens. Nerūdijančios apvalios veržlės M10 su apsauga nuo atsisukimo. Rutuliniai guoliai lankstuose, reikalaujantys mažai priežiūros 2RS, metrinė sistema.

 Visuose lauko treniruokliuose kuriuose yra pedalai, yra apsukas lėtinantis mechanizmas – stabdžių sistema ar laisva pavara (pvz., dviratyje).  Lauko treniruokliai yra  pagaminti pagal PN-EN 16630:2015 standartą ir turi PCA akredituotos įstaigos išduotą galiojantį sertifikatą.

Įrenginiai tvirtinami ant pamatų, kurių viršutinis kraštas privalo būti įrengtas bent 20 cm po žeme, kas neleidžia atsitiktinai ar tyčia atsidengti pamatui ir varžtams pagal PN-EN 16630:2015 standarto 4.3.15 punktą. Reikalavimas netaikomas saugiems paviršiams, pvz., EPDM dangoms. Būtina palikti bent 1,5 m saugumo zoną aplink kiekvieną įrenginį. Leistinas besitreniruojančio svoris – iki 120 kg.

Lauko treniruokliai yra skirti ir saugūs naudoti suaugusiesiems bei senjorams.

     Kadangi lauko treniruokliai yra gaminami Europoje, o ne importuojami iš trečiųjų šalių , todėl yra galimybė treniruoklius pagaminti pagal kliento pageidaujamas medžiagų charakteristikas.  Standartiškai sertifikuoti lauko treniruokliai gaminami iš 88,9 mm  skersmens   ir 3,2 mm sienelės  storio atraminio vamzdžio, arba 114mm skersmens ir 3,2 mm sienelės storio vamzdžio( OF2 serija). Judančių vamzdžių diametras 40 mm , sienelės storis 2,8 mm

Visi gaminiai yra karštai cinkuojami ir dažomi milteliniu būdu net 2 kartus, taip užtikrinamas treniruoklių ilgaamžiškumas ir gera išvaizda.

PATIKIMUMAS– Daugiau nei 4000 patenkintų klientų
RĖMAS – Tvirtas ir patvarus, pagamintas iš storų lakštų ir vamzdžių
GARANTIJA – 2 metų garantija visoms detalėms
PASLAUGOS PO PARDAVIMO - Atsarginių dalių galima įsigyti 10 metų
SAUGA – EN1176: 2015 standarto atitikties sertifikatas
ANTY VANDALINIS - itin atsparus bandymams sunaikinti
MONTAVIMAS - lengvas montavimas ant paruoštų pamatų

PILNAS LAUKO TRENIRUOKLIŲ IR KITOS SPORTO ĮRANGOS KATALOGAS SU KAINOMIS:  info@deliuksta.lt

PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE.

DAUGIAU INFORMACIJOS : info@deliuksta.lt

TECHNINIAI PARAMETRAI

DWG FAILAI

PILNAS GAMINIŲ KATALOGAS SU KAINOMIS

PARAŠYKITE MUMS info@deliuksta.lt

 

Dalintis Tweet