Lauko vazonai betoniniai

Betoniniai lauko vazonai – tai nuostabus pasirinkimas, norint papuošti savo kiemo sodą išskirtinėmis detalėmis. Taip pat šio tipo lauko vazonus žmonės pamėgo naudoti viešosiose miesto erdvėse. Subtilaus dizaino ir nepriekaištingos išvaizdos lauko vazonai suteikia galimybę rinktis iš įvairiausių jų formų ir dydžių, taip leisdami pritaikyti juos būtent jūsų kiemui. Šios gėlinės puikiai papuoš jūsų kiemo erdvę žydinčiais augalais ar žaliuojančiais medeliais.

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi lauko vazonai yra įvairiausių talpų ir formų. Jie gaminami iš aukštos klasės betono, kuris yra ne tik patvarus ir ilgaamžis, bet taip pat neteršia aplinkos. Betono medžiaga yra itin atspari smūgiams, todėl ji pamėgta naudoti viešosiose erdvėse, kur intensyvus žmonių, bei mašinų srautas. Dėl savo ilgaamžiškumo šie lauko vazonai nekelia klausimų, jie vieni tvirčiausių rinkoje.

Visuose lauko vazonuose dominuoja betono spalvos bei jo atspalviai, bet mes turime gerų žinių! Dauguma lauko vazonų galime pagaminti su jūsų interpretacijomis. Gamindami šiuos lauko vazonus, galime naudoti net keturis skirtingus tonus : raudoną, rudą, geltoną ir juodą. Taip pat galima skirtinga išorės tekstūra – akmenukų spalvos bei dydis. Tad jeigu norite išskirtinio lauko vazono savo namų kieme – kreipkitės į mus.

Betoninės gėlinės, lauko vazonai , klombos yra puikus, estetiškai patrauklus, funkcionalus ir žinoma patvarus sprendimas vandalizmo ir atmosferos poveikio atžvilgiu.

Mes Jums siūlome platų pasirinkimą betoninių lauko vazonų, klombų, gėlinių. Šie gaminiai gali būti siūlomi standartiniai  su į betoną įmaišyta skaldele, šlifuoto betono, bei  dažyto betono. Visi lauko vazonai yra puikios kokybės ir kainos  derinys. Kreipkitės ir mes padėsime išsirinkti jums tinkančius, patinkančius ir finansiškai prieinamus gaminius. 

Betoninė gėlinė. FDF
Betoninė gėlinė. Havana
Betoninė gėlinė. GEO stačiakampė
Betoninė gėlinė. GEO
Betoninė gėlinė. Kobas
Betoninė gėlinė. Kobas pailgas
Betoninė gėlinė. Tunisas
Betoninė gėlinė. Sfera
Betoninė gėlinė. Ženeva
Betoninė gėlinė. BRNO
Betoninė gėlinė. Skveras
Betoninė gėlinė. Venecija
Betoninė gėlinė. Vegas
Betoninė gėlinė. Intala
Betoninė gėlinė. Savana
Betoninė gėlinė: GL4-8
Betoninė gėlinė: INV147
Betoninė gėlinė: INV141
Betoninė gėlinė: INV136
Betoninė gėlinė: INV134
Betoninė gėlinė: INV133
Betoninė gėlinė: INV120
Betoninė gėlinė: INV91
Betoninė gėlinė: INV90
Betoninė gėlinė: INV89
Betoninė gėlinė: INV88
Betoninė gėlinė: INV87
Betoninė gėlinė: INV70/71/72
Betoninė gėlinė: INV68/73
Betoninė gėlinė: INV 66/67
Betoninė gėlinė: INV59
Betoninė gėlinė: INV 58
Betoninė gėlinė: 56/57
Betoninė gėlinė: INV24
Dalintis Tweet