Ketaus gėlinės

Ketaus lauko gėlinės – vazonai vis labiau populiarėjantis pasirinkimas tarp žmonių, kurie siekia sukurti išskirtinį interjerą savo namų kieme. Išskirtinio dizaino ir kokybės lauko vazonai, kuriuose puikiai atrodys įsodintos gėlės ar kiti augalai, suteiks jūsų kiemui išskirtinumo ir kitoniškumo.

Mūsų internetinėje parduotuvėje jūs galite rasti įvairiausių formų ir talpos lauko vazonus, kurie pagaminti iš ketaus medžiagos. Ketaus medžiagą pagaminti, naudojamos geležies anglies ir silicio medžiagų lydinys, todėl ši medžiaga itin tvari ir ilgaamžė.

Mūsų siūlomi ketaus lauko vazonai yra trijų skirtingų formų : apvalus, kvadratinis ir stačiakampis. Visi vazonai yra skirtingai dekoruoti iškilimais ar juostelėmis. Taip suteikiame galimybę žmonėms išsirinkti labiausiai patinkantį ir tinkantį variantą. Natūraliai pilka lauko vazonų spalva, suteikia autentiškumo ir natūralumo gaminiui, todėl jie drąsiai tinka kiemo fone.

Rinkdamiesi ketaus gėlines – vazonus savo kiemui, jūs užtikrinsite autentišką aplinkos vaizdą. Jie puikiai tinka tiek žydinčioms gėlėms, tiek medeliams. Ketaus medžiaga neskleidžia jokių kenksmingų medžiagų, tad gėlės ir kiti augalai juose augs nepriekaištingai, stebindamos ne tik jus, bet ir aplinkinius.

Dalintis Tweet