Metaliniai ir mediniai vazonai

Metaliniai ir mediniai lauko vazonai – populiariausias sprendimas norint sukurt itin jaukią kiemo aplinką. Jie sukurti žmonėms, kurie mėgsta itin švelnią ir bohemišką aplinką. Unikalios išvaizdos ir struktūros lauko vazonai, papuoš jūsų kiemą.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rinktis dviejų skirtingų tipų vazonus.

  • Mediniai lauko vazonai – tai itin šiltas pasirinkimas, norint į savo kiemą įnešti jaukumo ir natūralumo. Vazonai gali būti pagaminti iš kelių rūšių medienos – spygliuočio ar kietmedžio, bei kompozito. Spalvos gamą kontroliuoja pasirinktas medis – riešutmedis, ąžuolas, raudonmedis arba tamsusis raudonmedis. Tai itin platus spektras jūsų pasirinkimui, kurio dėka vazonas atitiks jūsų lūkesčius. Taip pat verta paminėti, kad mūsų internetinėje parduotuvėje parduodami vazonai gali būti įvairiausių formų ir talpos. Visi vazonai pritaikyti naudoti ir namie, ir lauke, nes yra atsparūs drėgmei, bei tiesioginiams saulės spinduliams.
  • Metaliniai lauko vazonai – itin aktualus pasirinkimas, norintiems turėti ilgaamžį ir unikalų aksesuarą, puošiantį kiemą. Gamindami metalines gėlines, naudojame aukščiausios klasės medžiagas, todėl jos yra atsparios drėgmei.

Investuodami į ilgaamžį ir kokybišką lauko vazoną, jūs užtikrinsite nepriekaištingą savo kiemo ar terasos vaizdą, kuris džiugins jus kiekvieną dieną. Nepraleiskite progos užsisakyti vazoną mūsų elektroninėje parduotuvėje ir likite nustebinti produkto kokybe ir grožiu.

Gėlinė: JMT 0320, serija Elektas
Lauko vazonas: JMT 0319, serija Siena
Lauko vazonas: JMT 0318, serija Siena
Lauko vazonas: JMT 0317
Lauko vazonas: JMT 0316, serija Modernas
Gėlinė: JMT 0315, serija S
Lauko vazonas: JMT 0314, serija S
Lauko vazonas: JMT0313, serija Impala
Lauko vazonas: JMT0312, serija Otava
Lauko vazonas: JMT0311, serija Efektas
Lauko vazonas: JMT0310, serija Praktika
Lauko vazonas: JMT0309, serija Dekas
Lauko vazonas: JMT0308, serija Sidnėjus
Lauko vazonas: JMT0306, serija York
Lauko vazonas: JMT 0305, serija Sekvana
Gėlinė: JMT0304, serija Nica
Lauko vazonas: JMT0303, serija Miestas
Gėlinė: JMT0302, serija Modernas2
Gėlinė: JMT0301, serija Modernas
Lauko vazonas: JMT0300, serija Miestas
Dalintis Tweet