Metalinės žaidimų aikštelės "STEEL+"

        Vaikų žaidimų aikštelės STEEL+ serijos,  sudarytos iš modernios bokšto konstrukcijos su daugybe funkcijų, kurios džiugins ir mažesnius, ir vyresnius vaikus. Spalvingi bokštai, praturtinti muzikiniais elementais, yra puiki vieta smagiai praleisti laiką su draugais, taip pat puiki vieta atsipalaiduoti. Daug įvairių prietaisų su lavinančiais elementais palengvina įvairaus fizinio pasirengimo vaikų integraciją.

     Steel plius serijos vaikų žaidimų aikštelės pagamintos iš milteliniu būdu cinkuoto ir milteliniu būdu dažytos, arba nerūdijančio plieno konstrukcijos. Naudojamas profilis 80 x 80 mm.
     Platformos, laipiojimo sienelėspagamintos iš patvarios neslystančios ir vandeniui atsparios HPL plokštės. Stogai ir šoniniai skydai pagaminti iš patvarios HDPE plokštės, atsparios oro sąlygoms. Steel serijos žaidimų aikštelių čiuožyklos  pagamintos iš nerūdijančio plieno su patvariomis HDPE šoninėmis plokštėmis.  Gaisrininko stulpas, skersiniai ir kaikurie kiti elementai  pagaminti iš nerūdijančio plieno.  Judantys elementai pagaminti iš patvarios HDPE plokštės, atsparios oro sąlygoms,.  Labirinto langai iš polikarbonato, rutuliai iš tvirtos sintetinės medžiagos. Patvarūs laipiojimo akmenys, pagaminti iš poliesterio dervos kompozito su mineraliniais užpildais.  Žaidimų aikštelėse naudojamos pintos virvės su plieno šerdimi ( armuotos).  Kalibruotos nerūdijančio plieno grandinės, apsaugančios nuo pirštų įstrigimo. Sujungimo varžtai, uždengti plastikiniais dangteliais. Saugūs galiniai dangteliai ant konstrukcijos viršaus pagaminti iš gumos arba polipropileno

Dalintis Tweet