Piramidės, sporto ir nuotykių trasos "CLIMBOO"

     CLIMBOO seriją sudaro vaikų žaidimų įranga, kuri lavina vyresnių vaikų fizinę formą ir koordinaciją, didina jų tikėjimą savo sugebėjimais, jėgomis. Įvairios laipiojimo kopėčios ir skirtingo sunkumo sienelės stiprina raumenis, moko vaiką susikaupti ir išlaikyti pusiausvyrą. CLIMBOO serija yra puiki vieta organizuoti varžybinius žaidimus, kuriuose jaudinantys fiziniai iššūkiai derinami su maksimaliu saugumu.

     Šią gaminių seriją sudaro įvairaus medžiagiškumo žaidimų aikštelės. Jos gali būti "wooden" serijos,  pagamintos iš giluminiu būdu impregnuotos, klijuotos medienos, arba "steel" serijos , pagamintos iš   cinkuoto ir dažyto plieno.  Bet kokiu atveju tai yra aukščiausios kokybės, sertifikuotas produktas.

        Vaikų žaidimų aikštelės  apsaugos sienelės ir stogas gaminami iš ilgaamžės, labai tvirtos HDPE , arba HPL,plokštės.  Žaidimų aikštelės virvės yra su plieniniu trosu viduje(armuotos). Nerūdijančio plieno  čiuožykla  su hdpe šonais. Žaidimų aikštelių gamyboje yra naudojami cinkuoti , nerūdijančio plieno tvirtinimo elementai, turėklai, apsauginiai varžtų dangteliai ir kiti tvirtumą, bei vaikų saugumą užtikrinantys elementai.

Žaidimų aikštelės yra atsparios atmosferos poveikiui, bei intensyviam naudojimui;

Įtvirtinimui užtikrinti yra naudojami plieniniai betonavimo inkarai, kurie neleidžia žaidimų įrangai tiesiogiai kontaktuoti su žeme, taip prailginant jos tarnavimo laiką.

Dalintis Tweet